Reference

 • Viktorie, objektivně Vám musím poděkovat, neboť jste mi velmi pomohla se tak nějak celkově zklidnit. Jako kdybych se vrátil sám do sebe, do svého života a přestal řešit věci, které stejně vyřešit neumím. Asi jsem si více uvědomil, jaký jsem a že nemá smysl se hnát za něčím, co stejně ani sám neumím pojmenovat a tím pádem to nikdy nedoženu. Vaše objektivní upřímnost je pro mě velmi přínosná. Asi nikdy v životě jsem o sobě nemluvil s nikým, kdo by tím absolutně nic nesledoval nebo se nějakým způsobem nepoměřoval.

Klient, 40-50 let


 • Byla jsem u paní Viktorie Červinkové moc spokojená s jejím přístupem vůči mne. Je laskavá, pečující a umí být i razantní.
  Pro mě naprosto přímej a důvěryhodnej člověk, který svýma schopnostma opravdu prospívá  lidem. O tom jsem přesvědčená!
  Konkrétně mně dala informace, o který se opírám a opírat budu.
  Ukázala mi, na co se za soustředit u sebe.
  Na první návštěvě jsem, pro mě tak důležitou věc, vnímala bezpečí a hlavně naději, že můžu vystoupit z vnímané bezvýchodnosti.
  A za to opravdu dekuji!

Lucie Hejdová, 37 let


 • Viki byla na počátku mé cesty.  Mé cesty k sobě samé. K mému skutečnému já. S jejím nadhledem, vcítěním, vyslechnutím, pochopením a energií jsem dokázala to, co bych sama nezvládla. Jsem teď šťastnější než kdykoliv předtím. Stačí k tomu jediné: ROZHODNOUT SE CHTÍT VIDĚT VĚCI TAK, JAK SKUTEČNĚ JSOU.

Lucie H.


 • K Viki jsem se dostala, když už jsem byla hooodně na dně, vyzkoušela jsem různé psychology, kineziologii, kartářku, bylinky, antidepresiva… Konstelace s Viki na mě prostě zafungovaly úplně nejlíp ze všeho! Jak já říkám, nastavila mi zrcadlo a já měla možnost vidět sebe svýma očima úplně jinak. Viki je přímá, empatická, vždy mě navede tím správným směrem, věřím jí…..  Pochopila jsem, že jediný, kdo mé problémy vyřeší, jsem já sama. Ukázala mi cestu a na konci bylo „světlo“, ve které už jsem ani nevěřila….. Pomohla mi najít zpět důvěru v sebe sama, že to prostě zvládnu, že tu sílu mám!

Hned po první návštěvě jsem začala vysazovat léky, které stejně nepomáhaly, pomalu se začal měnit můj přístup, začala jsem víc naslouchat sama sobě a svým potřebám a tím se pomalu začalo vše měnit. Nic nejde lehko a na první pokus, někdy člověk udělá pár krůčků kupředu, pak se zase o pár krůčků vrátí, ale pak zase udělám krůčky kupředu. Od první návštěvy uplynulo již 4,5 roku. S Viki jsem v kontaktu stále, když je mi ouvej, využiji individuální konstelace, občas zajdu na společný seminář. Každé setkání je pro mě neuvěřitelné, přijdu s tím, že nevím jak dál a odcházím plná energie a VÍM ….

Viki, děkuji, jsem ráda, že Tě „mám“….
Šárka, 44


 • K Viki jsem se odhodlala jít až po několika nabídkách a po vyzkoušení jejích lekcí jógy (ty si dopřeji, když mě už všechny starosti prostě vyčerpávají a potřebuji popadnout nový dech, zklidnit se, ujasnit si, co je opravdu důležité). Když jsem ale nakonec na konstelace přišla, bylo to v ten pravý čas. Už předtím jsem se na sobě snažila udělat hodně práce a občas se i dařilo, ale chyběla tomu „koncovka“. Nemohla jsem se zbavit té poslední zátěže, která mě stahovala pořád zpátky dolů. A teď je pryč 🙂 Problémy nezmizely a je pořád potřeba je řešit. Ta obrovská změna je ve mně – klid, spokojenost, schopnost prožít radost. Děkuju
Dáda, 36 let

Před 6 lety jsem se dostala do tíživé životní situace, když jsme se s bývalým manželem začali soudit o našeho syna.
Jsem nepopsatelně ráda a šťastná, že jsem měla v těchto chvílích na pomoc Viki. Pomohla mi na problémy kouknout z (pro mě) úplně jiného pohledu a naučila mě je řešit tak, abych byla spokojená a zbytečně se netrápila. Vždy mě setkání s Viki posunulo někam dál a přineslo úlevu a spokojenost.
Kdybych vše neřešila s Viki, asi bych se celé ty roky zbytečně trápila a užírala a žila oproti dnešku dost nespokojený život. Setkání mě naučila, jak být nad věcí, neřešit nepodstatné a hlavně mě dovedla ke spokojenému životu a neskutečně posunula mě samotnou někam jinam, kdy jsem na sobě zapracovala a stávám se díky tomu spokojenější a sebejistá.

Kdykoli jsem na pochybách, ať už sama se sebou a nebo si s něčím nevím rady, s jistotou se obracím na Viki. Pokaždé najdeme odpovědi na mé otázky, v čem je háček a co dělat dál… Můžu jen doporučit! Těžko popisovat, dokud nezažijete.

Kristina Johnová, 35 let

 • Jóga s Viktorií je pro mě vždy úžasným zážitkem. Psychicky si odpočinu a zároveň si protáhnu tělo. Líbí se mi, že Viky má vždy připravené určité téma, které nás celou dobu provází. Cvičíme, relaxujeme a povídáme si a Viky to vše tak laskavě a nenásilně „kočíruje“. Z této jógy odcházím uvolněná, usměvavá, odpočatá. K pohodě přispívá i hezké prostředí a malá skupina lidí.
Jarka K.

 • Viki, na všech setkáních s Tebou, ať už skupinových nebo individuálních, se toho vždycky dělo tolik a ve všech rovinách, že je pro mě velmi těžké to popsat a nepřestává to být pro mě znovu a znovu překvapující. Jednou se nám podaří něco odkrýt a pochopit a uleví se, jindy zase padne tíha „kruci, takhle to je“. Vždycky to ale znamená další osvětlení toho, kdo jsem, jak to mám a chci mít já, a to mě prostě baví 🙂
  Dlouho jsem přemýšlela, co právě pro mě je to nejpřínosnější na práci s Tebou. Pro mě to je možnost být autenticky já, být přijatá, ať jsem v tu chvíli, jak jsem, možnost prožít pocit, že jsem správně a jsem tady správně, a to je obrovsky intenzivní a hluboký pocit, který vnímám léčivě, a nějakým způsobem mě to nabíjí do dalšího života. A děkuji Ti za to.
  Alena, 42 let

 • Viki mi umožnila podívat se do sebe a tím nastartovat změny v mém životě…
  Pochopit, kdo skutečně jsem. Kde se momentálně nacházím a kam bych měla směřovat…
  Nepřenositelný zážitek a hlavně bytostní prožitek…
  Její práce, (pokud se to tak dá nazvat?), řekněme spíše DAR, je neskutečný a všeobjímající…
  Viki je moudrá, inspirující a se svým DAREM umí nádherně zacházet …
  Je to TA pravá průvodkyně … ať Vás trápí cokoliv

Viki, moc Ti děkuji  …
Jiřina, 43 let


 • Viktoriiny „ruce“ jsou zázračné. Během chvilky ze mě stáhly tíhu a únavu v zádech, bedrech a ramenou. Cítila jsem se lehčí a bezstarostnější. Navíc, i když ji vidíte poprvé, za pár minut se cítíte jako kdyby to byla Vaše dlouholetá známá. Veškeré zábrany jsou pryč a můžete se uvolnit a plně využít jejich terapeutických schopností. Doporučuji přerušit svůj každodenní shon, kdy nemáte čas se věnovat sama sobě a zamyslet se nad sebou a svým životem. Čas, který strávíte s Viktorií, bude jen o Vás a pro Vás.

  Jana, 56 let


 • Při každém setkání, ať již na individuálních či skupinových konstelacích, mi postupně povolují obruče zažitých stereotypů a je mi umožněno poznat další kousek sebe sama. Čím dál více se vnímám a hlavně vnímám své tělo, na které jsem postupem času nějak pozapomněla! Díky práci s Viki se učím vnímat vše, jak je, jak přichází … být a žít … každý jeden okamžik TEĎ a TADY.
  Ráda bych všem, kdo chtějí více porozumět sami sobě nebo přemýšlí o změně a zlepšení své životní cesty, doporučila nahlédnout na své téma s nadhledem se skvělým průvodcem, kterým Viki bezesporu je. Ve své práci Viki využívá také velice příjemné a jemné techniky vyladění energetických drah pomocí léčebných rukou, kterými je obdařena.
  Při konstelacích umí Viki velmi citlivě pracovat i s dětmi, které reagují nad očekávání pozitivně. Nejsou ještě tak zatížené jako dospělí, při konstelacích tolik nelpí na konvencích, jsou velmi spontánní a výsledky se dostavují téměř okamžitě.Ráda bych moc poděkovala za doprovod na MÉ, respektive NAŠÍ cestě!
  Zdena

 • Dar Viki jsem měla možnost poznat při spontánním léčení, když jsme společně trávily nějaký čas. Během léčení svým jemným dotekem se Viki naladila nejen na příčinu mého úrazu, ale zároveň mi pověděla velice zajímavé a pravdivé skutečnosti z povahy mé bytosti, jejichž uvědomění mi pomáhá vyrovnaněji jít životem. A bolest po úrazu na prstu mé ruky, která předtím přetrvávala už několik měsíců, náhle a trvale zmizela. Celkově byl i proces léčení nádherným a hluboce procítěným zážitkem. Přeji si, aby Viki svůj krásný dar mohla využívat k pomoci druhým co nejhojněji.  Viki je jemná žena s obrovskou léčivou a intuitivní silou v sobě. Moc doporučuji!

Danai Colledge


 • U Tebe to pro mě, Viki, byl velmi silný zážitek. Hodně intimní…

Určitě jsi mi pomohla. Probudit se ve vlastním skutečném životě. Poodhalit skrytou příčinu mých problémů. Uvědomit si zdroj toho bolestivého vysílaní…

Řekla bych, že uvědomit si příčinu našeho chováni, resp. těch druhých k nám, je první krok, který musíme udělat, když se chceme změnit. „Když už nemůžeme dal“… Přičemž příčina není důvod. Důvod se vždycky najde. Přichází z vnějšku jako nálepka, přijatelné vysvětlení…

V mých očích, Viki, jsi průvodkyně. Průvodkyně osudem. Která v sobe našla tolik vnitřní sily a zodpovědnosti, ze se nebojí překračovat obvykle hranice. Ty umis „dýchat vodu“…  Stojíš na křižovatkách našich osudu jako dobra vila, která se nám zjevuje, když se z hloubi duse chceme zeptat, jakým směrem se máme vydat. „Nastavuješ nám zrcadlo“:), které za nás nic nerozhoduje, ale bez obalu nám ukazuje jací opravdu jsme a kam bychom proto měli jít. Což se často rozchází s naší vědomou představou o tom, jací jsme a jací bychom měli být… Taky to vyžaduje odvahu, podívat se do takového syrového zrcadla. Tvoje práce není zrovna komerční obor. I když si za to bereš peníze, neděláš to pro peníze, v tom je velký rozdíl. O tom nepochybuju. A to je vzácnost u Blížence 🙂

Přeju Ti hodně štěstí, Viki.  Moc Ti dekuju.

Tereza


 • Když se mi asi před 2 lety kamarádka zmínila o konstelaci, napadla mě leda konstelace hvězd. Kamarádka mi doporučila Viki, a to na základě mého vypovídání se o problémech, které jsem prožívala. Sepsala jsem na papír asi 10 starostí a dumáš, co je to nejhlavnější. Př. Vztah s dítětem, noční enuréza, nevyřešený majetek, ex, ekzém atd.

Došlo na setkání. Viki je milá a starostlivá, své posláni dle mého názoru důkladně prožívá. V tu chvíli ze sebe opravdu vydává maximum.

Nejprve jsem měla potřebu říct ty mé trable, ale k seznamu jsem se nedostala. Zmínila jsem se o náhlém ekzému na prsou. Chvíli jsme si povídaly.

Pak jsem si měla lehnout na zem, na břicho a úplně se uvolnit, to chvíli trvalo. Pak i na zádech. Viki ze mě asi energií tahala, jak já říkám sračky (ty trable, ten nápor a ty starosti za ty roky). Cítila jsem tlak v břiše. Tam se to prý ukládá nám ženám a pak z toho můžou vznikat i gynekologické potíže a ty jsem také měla. Tím bych řekla, že mě Viki pročistila.

Pak došlo na konstelaci. Už jsem věděla, co řešíme a na čem pracujeme. Bylo to dlouhé a do hloubky. Nejprve jsem úplně nechápala co se po mě chce.

Nicméně jsem byla obdarována pochopením, probuzením z mého žití, byla mi ukázána nová cesta a způsob. Zahodila a nechala jsem tam to staré nefunkční (i z dětství), vylezla jsem ze své ulity a odešla čistá a s obrovskou vírou, že to, co mně tíží, je už prostě vyřešené a já jen vím, že je potřeba vyčkat na tu vhodnou chvíli. Párkrát se mi stalo, že jsem byla zase na dně, že se ta situace neřeší nebo řeší divně, tak jsem zoufalá napsala Viki a ta mi buď napsala nebo rovnou zavolala. Okamžitě mi dokázala změnit pohled na věc k lepšímu a pozitivnímu.

To celé na mě zanechalo nový prožitek v životě a bylo mi mnohem lépe než u psychologa (ten mi neřekl nic nového).

Konstelaci jsem vyhledala i na jiné důvody – vztah s nevlastním dítětem a změna ZŠ, oboje zafungovalo ku prospěchu.

Doporučuji, Věrka


 • Paní Červinková je již z podstaty věci velice seriózní a komunikativní osoba. Je velice flexibilní – na požadavky ze strany zákazníka reaguje velmi operativně. Ke své práci přistupuje odpovědně a s pečlivostí a citem jím vrozeným. Je velice empatická, což je zřejmě základní předpoklad k pochopení problémů zákazníka. Očividně tomu co dělá rozumí, resp. má zcela očividně vrozený talent, který (mimo jiné) rozvíjí účastí na seminářích, které ale též často sama vede. Práce jí baví, což je dle mého soudu základní předpoklad k tomu, aby jí dělala dobře. S konzultacemi a konstelacemi u paní Červinkové mám též osobní zkušenosti. Mohu říci, že v první řadě jsem z tohoto setkání s paní Červinkovou načerpal neuvěřitelné množství vnitřní energie, ale zejména mi pomohla podívat se na věci a problémy (které mne tíží) z „ptačí perspektivy“. Asi díky tomu se mi v mnohém otevřely oči a některé podněty vnímám nyní jinak než dříve, což mi často pomáhá při zdolávání překážek, které nám často život dává do cesty. Určitě mohu služby paní Červinkové vřele doporučit. Je však třeba podotknout, že člověk musí při konzultacích i konstelacích spolupracovat – paní Červinková je v mých očích velice kvalifikovaný pracovník, nikoli však kouzelník 🙂  

Miroslav, 47